Foreningen Vinterlege For Udviklingshæmmede
Kontakt


Vinterlege telefonen: +45 21 68 00 63
mobiltelefonen er døgnåben under vinterlegene

Formand: Karina Dannerfjord karina@vinterlege.dk

Næstormand: Lene Philippon lene@vinterlege.dk

Kasserer: Claus Pedersen kasserer@vinterlege.dk

Booking:  Per Mejnecke booking@vinterlege.dk

Best.medlem: Marianne Andersen marianne@vinterlege.dk

Bestyrelsesmedlem:Ida Rogvi Steen ida@vinterlege.dk

Bestyrelsesmedlem: Lone Thorup lonethorup12@vinterlege.dk

Bestyrelsesmedlem: Marie Dahlsen marie@vinterlege.dk

bestyrelsesmedlem: Grethe Østergaard grethe@vinterlege.dk


suppleant:Rasmus Sørensen 406Rasmus@gmail.dk

suppleant: Lissi Jacobsen lissi@li-laj.dk



Send gerne kommentarer og forslag til hjemmesiden til per@vinterlege.dk



    Formand Karina V. Dannerfjord, Vrinners - mail: karina@vinterlege.dk